İNTİHAR MI? MOBİNG ETKİSİ Mİ?

A. Polis Merkezinde görevli 1 yıllık komiser yardımcısı H.Ö.Y 26.03.2021 günü gözlerini rahatsız eden güneş ışınlarından gözlerini korumak için kullandığı yüksek öneme haiz GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜN yerinde olmadığını farketti.

Bir şeylerin ters gittiğini o an anlayan höy derhal soruşturma başlattı! Gecikmesinde sakınca bulunan hal olduğundan durum savcılığa da kendisi tarafından intikal ettirildi. Güneş doğabilir gözleri zarar görebilirdi… Şüpheli olarak gördüğü kişilerden biri TAM 21 YILLIK POLİS MEMURU İsmail ZEYBEK’ odası arandı kurumda ki odasının ardından EVİ arandı! Yetmedi Polis İsmail mahkemeye çıkarıldı! Mahkeme kendisini serbest bıraktı belki oraya gelmesine bile lüzum görmedi ama ONURUNA dokunan olaylar Polis İsmail’ i serbest bırakmadı..


28.01.2021 günü gözlerini rahatsız edecek güneşi bir daha görmemek üzere, yapılan ayıbı bir daha görmemek üzere Polis İsmail hayata gözlerini yumdu… Asayiş Şube Müdürlüğünün çay ocağında bulunan GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜ görmemek üzere kapattı gözlerini… Polis İsmail Mobbing in, yanlış kişilere ait bir gözlüğün Polis Memurundan daha kıymetli oluşunun somut delilidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here