2002 yılında Abd tarafından gerçekleştirilen bir tatbikatın adı “Millennium Challenge 2002”. Bu tatbikatta düşman ülke (benzetmeler Türkiye ile örtüşüyor) başka bir ülke ile ada konusunda sorun yaşarken (Yunanistan) bu ülkede büyük bir deprem oluyor. Deprem sonucunda iç isyan çıkınca Ordu yönetime el koyuyor ve darbe oluyor! Bundan sonrasında ise yaşananlar biraz ilginç?

Abd devrede işgal senaryosu

Abd devrededir yardımlar gelmiştir. Fakat Abd yardımları kendi KOMANDOLARININ bakın yardım kuruluşu değil Komandolarının dağıtmasını ister. Yardımlar dağıtılmaya başlar fakat bir Türk komutan terslik olduğunu fark eder. Abd askerlerine müdahale edince çatışma çıkar ve bu hedef ülke 96 saatte işgal edilir.


Bu Senaryo Gerçek Olabilir mi! Sınırları Zorlayarak Değerlendiriyoruz

Öncelikle Yunanistan ile adaların silahlandırılması hakkında problemler yaşarken büyük bir depreme maruz kalmamız tesadüf olamaz. Biliyorsunuz büyük devletlerin 50 yıllık 100 yıllık icrai planları var.

“ Depremi İstanbulda Bekliyorduk!”
Bakın bu söz basit bir mana taşımıyor. Bıden Türkiye için büyük bir problem dedikten sonra gemileri boğaza geldiğinde istanbulda cumartesi akşamı bir deprem oldu. Ardından pazar günü iki büyük deprem oldu. Şuan ülkenin her yerinde faylar düğmeye basılmışçasına hareketlendi. Bu size biraz çılgınca gelebilir. Fakat HAARP teknolojisi bize göre gerçek! İstanbulda denediler ancak engellendi Kağıthane merkezli 3.4 şiddetinde sallandık. Ardından rota değişti. Şimdi Millennium Challenge 2002 yi hatırlayalım ne oluyordu bir devletle adalar problemi, ardından büyük bir deprem ikisi tamam şimdi sıra da ne var?

Halkı Kin ve Öfkeyle Doldurmak

İç isyan için hükümetin depremi yönetememesi ve halkın ayaklanması gerekiyor Abd tatbikatına göre… Deprem ardından yüzlerce yalan haber okuduk. Kurumlar ceza aldı. Fakat kimse haberdar değil. Halkın güvendiği kişiler yalan haberler ortalığı kasıp kavurduktan sonra tepki gösterdi yada bilerek geç kaldılar. Yalanlar insanların aklında gerçek gibi kaldı. Ve terör örgütlerinin muhteşem planlanmış sosyal medya oyuncuları piyasaya çıktı! Her yapılan icraat yanlış gösteriliyor, tribünlerde sürü psikolojisi oluşturuluyor, herkes destek vermediği halde vermiş gibi gösterilerek genel bir isyan kurgulanıyor! Peki finansı? Gelen yardım paralarını harcarken planlanan bir oyun var! Bir ürünü 1 liraya alıp 3 lira göstererek 2 lira kenara atılıyor? Peki bu 2 lira kimlere gidiyor sizce?

Biz gündemi ve genel hali incelerken herkesimden birilerini bulup suyu bulandırmaya çalışanları çok net görüyoruz. Tüm dünyanın tehlikeli bulduğu birbirimize kenetlenme halinden çok korkuyorlar. Deprem yardımlarında sağ-sol öteki-beriki birleşerek bir iyiliğin ucundan tuttuk. Fakat şu an deprem bölgesine yardım edilmemesini ve kavga etmemizi istiyorlar. Sosyal medyayı ve Güncel haberleri takip ederseniz bize hak vereceksiniz…

Abd nin Bizi İşgal Etmesi Mümkün mü?

Maalesef buna işgal bile diyemeyeceksiniz! 1959 senesinde imzalanan bir antlaşma ile Abd Türkiye’nin daveti üzerine istikrar ve barış amacıyla Abd kanunlarına dayanarak ülkeye müdahale edebiliyor! Şu an bu Abd nin sonu olabilecek bir düşünce bunu kendileri de biliyor. Bundan dolayı iç isyan, darbe ve kontrolsüzlük istiyorlar! Yani ülke iyice kutuplara bölününce her kutuba sirayet ederek bu yolu deneyeceklerdir… Bizimki sadece değerlendirme ve bilinen adıyla komplo teorisi.. Bu yazı ile amacımız bakış açınızı genişletmek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here